Kullanım Şartları

merbaby.net yada merbebek.com online alışveriş sitesini ziyaret eden, üye olan ve alışveriş eden tüm ziyaretçilen aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılacaktır.

merbaby.net yada merbebek.com alan adları MGA İthalar İhracat Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.

Site içerisinde yer alan tüm bilgiler üretici/ithalatçı firmalar tarafından sağlanmış olup, gerekli durumlarda katkı sağlanarak yayımlanmıştır. İçeriklerin (Fotoğraf, bilgi, döküman vs..) izinsiz alınamaz, kullanılamaz ve dağıtılamaz.

Sitede bahsi geçen tüm markalar ve logoları yetkili izinlerle sitede kullanılmaktadır ve temsil hakları marka temsilcilerine aittir.

Yetkililerden alınmış olan tüm bilgi resim gibi bilgilerin doğruluğu ve sorumluluğu ürünün temsilcilerine ait olup, merbaby.net yada merbebek.com sorumlu tutulamaz.

Kullanım kolaylığını ve bilgi akışını sağlamak amacı ile atfen başka internet sitelerine linkler verilebilir. 3. kişilere ait bu internet sitelerinin kullanım koşulları farklılıklar görterebilir ve merbaby.net yada merbebek.com herhangi bir sorumluluk almaz. İlgili sitelerin kurallarını incelemenizi öneririz. İlaveten, Merbaby dışındaki bir siteye olan link, Merbaby'nin o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da merbaby.net yada merbebek.com web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek,
(a) içeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini,
(b) herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapmak ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi ve
(c) içeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği Merbaby’e sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve Merbaby’nin içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini
(d) bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz.

Merbaby, kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir. Merbaby, istediği zaman kullanıcılar tarafından konulan her türlü çıkarabilir.

MGA İthalar İhracat Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. Sitenin yayınını durdurabilir, belirli kullanıcıların erişimlerini engelleyebilir, siteninyayın adreslerini değiştirebilir yada E-Ticaret sitesini kullanıcıları ile birlikte başka bir firmaya devredebilir. Bu işlemler için önceden haber vermeksizin yetkisini kullanma hakkını saklı tutar ve sorumlu tutulamaz.