Hakkımızda

Kaliteli Anne-Bebek Ürünleri

Merbaby anne, anne adayları ve bebeklerin ihtiyacı olan en kaliteli ürünleri bir araya getirerek sınırsız müşteri memnuniyeti ile sizlere ulaştırmayı hedefleyerek kurulmuş bir online anne-bebek marketidir. Listelediğimiz ve sunduğumuz tüm ürünlerde; ürünün kendi alanında en iyisi olmasına özen gösteririz. Bu amaçla Ülkemizde ve Dünyada sektörü yakından takip ederek sürekli güncel ve kaliteli kalmak en önemli hedefimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Tedarik sürecindeki hassasiyetimizi, ürünleri sizlere ulaştırırken ve sonrasında da devam ettiriyoruz. Ürünleri seçme aşamasından kullanımına kadar tüm süreçte sizlere desteğimizi devam ettiriyoruz.

Kontrol

Sitemizde yer alan tüm ürünler için imalat süreci ve içerikleri tamamen sağlığa zararsız olup olmadığı ile ilgili araştırmalar yaparak konu ile ilgili tüm belge ve bilgileri toplamadan ürünün tedarik sürecini başlatmıyoruz. Bu konuda bizim kadar hassas olan üretici yada ithalatçılar ile çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Online Satış

365 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişleri mümkün olan en kısa sürede kapınıza ulaştırıyoruz. Mümkün olan tüm ürünlerde direk stoktan gönderim yaparak ürünlerin elinize hızlı ulaşmasını sağlıyoruz.

Firma Bilgileri

MGA İthalat İhracat Tekstil San. Tic. Ltd. Şti

Tantavi Mah. Estergon Cad. Sur Yapı Exen Kule F Blok No:24 Giriş Katı Daire:24 Ümraniye/İstanbul

Ümraniye V.D. 620 065 8204 MERSİS No.: 0620065820400001

0850 304 0 637(MER)

[email protected]