Gizlilik ve Güvenlik

Bu gizlilik bildirimi, www.merbaby.net ve merbebek.com web sitesinin veriyi toplama ve kullanma tarzını açıklar. Bu web sitesine erişim sağlamanız, bilgi toplama ve kullanma faaliyetlerini kabul ediyor olduğunuzu göstermektedir.

Alışveriş sırasında ya da kayıt olurken, haber bülteni siparişi sırasında, kişi olarak sizi tanıyabilmemiz için bazı kişisel bilgilerinizi isteyebiliriz. Bu bilgiler arasında, şirket ünvanı ve ya şahıs ad soyadı, TC Kimlik no, e-posta adresi, iş ve ya ev adresi, iş ve ya cep telefonu, iş tanımınız olabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, müşteri eğilimlerinin anlaşılması için kullanılabilir.

Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında bilgi sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer ürünlerimizle ilgili bilgiler gönderebiliriz. Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz.

Hizmet kalitesini iyileştirme amaçlı toplanan kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmayacaktır.

Web sitemizde hiçbir koşulda güvenliğiniz için kredi kartı bilgileriniz görülmemekte ve saklanmamaktadır. Bu sebeple her ödeme işleminde bu bilgiler sizden tekrar istenecektir. Ödeme işlemlerinde tamamen güvenli bir sistem olan iyzico alt yapısı kullanılmaktadır.