Cuski Uyku Arkadaşı (Fizzy)
Cuski Uyku Arkadaşı (Fizzy)
Cuski Uyku Arkadaşı (Fizzy)

Cuski Uyku Arkadaşı (Fizzy) (3111110399)

0,00
Marka : Cuski
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt
Haziran 2013 yılında yapılan araştırmalar sonucu İngiltere'deki anneler tarafından önerilen en iyi 10 ürün arasında yer almaktadır.

Uyku Arkadaşı Nedir? 

Uyku arkadaşı, bebeklerin ve çocukların geceleri uyandıklarında tekrar uykuya geçmelerini sağlayan bir araçtır. Bebekler her 45 dakikada bir hafif uyku dönemine geçerler. Bazı bebekler bu uyku döneminde rahatlıkla tekrar uykuya geçebilmektedir. Bazı bebekler ise tekrar uykuya geçmek için bir araca gereksinim duyarlar. Uyku arkadaşı bu dönemde bebeklere yardımcı olur. 

Cuski Nasıl Kullanılır? 

Cuski uyku arkadaşını annelerin 2-3 gün(gece) boyunca t-shirtlerinin/pijamalarının içinde giyinmelerini öneriyoruz. Böylelikle anne kokusu uyku arkadaşına geçerek, bebeklerin geceleri uyandıklarında tekrar uykuya geçmelerine yardımcı olmaktadır. İsterseniz evde kıyafetinizin içinde taşıyabilir ve ya bir kaç gün uyku arkadaşı ile uyumanız kokunuzun geçmesine yeterli olacaktır. 

Genellikle 9 ay civarlarındaki bebekler kendilerinin ayrı bir birey olduklarının farkına vararak annelerinden ayrılmak istemez. Uyku arkadaşları sayesinde bu geçiş çok daha rahat olmaktadır. 

Yapılan araştırmalar sonucu uyku arkadaşıyla büyüyen çocuklar daha rahat uykuya geçebilmekte ve ilerideki hayatlarında daha güvenli bireyler olarak yetişmektedirler. 

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar: 

Cuski'ler çocukların diş çıkarma döneminde çiğnendiği takdirde ürüne gelebilecek zarardan Cuski sorumlu tutulamaz. 

Cuski uyku arkadaşı ne kadar güvenli olursa olsun bebeklerin mutlaka anneler tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. 

NHS hastaneleri tarafından önerilen tek üründür. 

Cuski'ler özel kutularıyla birlikte gelmektedir. 

Arkadaşlarınızın yeni doğan bebekleri için harika bir hediye olabilir. 

Ürün boyutu: Boy 48 cm, En 17  cm

Ürün İçeriği: 80% pamuk, 20% polyester
Bu Ürünü Paylaş